MENU

Akcja zima 2019/2020

Akcja Zima

NGO

ngo

Stan powietrza

stan powietrza

CO, GDZIE, KIEDY?

Odwiedziło nas

  • 4 965 425

Komunikaty

  • Dodany przez: Kamil
  • 26 listopada 2015

Ochrona środowiska

Informacja dla Właścicieli nieruchomości na terenie Gminy Skała, którzy ubiegają się o dofinansowanie w ramach Programu Czyste Powietrze.

 

Uprzejmie informuję w związku z ubieganiem się Właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Skała o dofinansowanie w ramach Programu Czyste Powietrze, że Burmistrz Miasta i Gminy Skała w dniu 12.06.2019r.  wystosował do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie pismo znak: GS.6220.2.17.2019.BDG informujące iż na terenie Gminy Skała nie  ma możliwości podłączenia budynków do sieci ciepłowniczej ze względu na brak takiej infrastruktury. Ogrzewanie budynków jest możliwe jedynie z indywidualnych źródeł ciepła.

Jednocześnie zwrócił się do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie z prośbą o uwzględnianie przedmiotowej informacji w przypadku wniosków złożonych przez właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Skała ubiegających się o dofinansowanie w ramach Programu Czyste Powietrze.

Powyższa informacja jest wymogiem do wniosku o ww. dofinansowanie.

W związku z powyższym Właściciele nieruchomości położonych na terenie Gminy Skała w procesie składania wniosków mogą powoływać się na ww. pismo.
Załącznik nr.1

nie dla smogu 1

nie dla smogu 2

zakaz wypalania łąk pastwisk a3
Ekologiczny sposób palenia w kotłach