Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Usuwaj wyroby zawierające azbest zgodnie z obowiązującymi przepisami

Zawiadomienie

Burmistrz Miasta i Gminy Skała w związku z pismem Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego dla powiatu krakowskiego – ziemskiego znak: PINB-0712/55/3785/8/16 informuje:
Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego otrzymuje sygnały o pojawiających się przypadkach wykonywania robót budowlanych polegających na usuwaniu wyrobów zawierających azbest bez zachowania warunków określonych w obowiązujących przepisach.

W związku z powyższym Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego informuje, że prace polegające na usuwaniu wyrobów zawierających azbest powinny być wykonywane wyłącznie z zachowaniem wymagań Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 2 kwietnia 2004 roku w sprawie sposobów i warunków bezpiecznego użytkowania i usuwania wyrobów zawierających azbest – Dziennik Ustaw z 2004 roku, nr 71, poz. 649 z późn. zmianami .

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ