MENU

NGO

ngo

Jakość powietrza

CO, GDZIE, KIEDY?

Odwiedziło nas

  • 4 460 997

Komunikaty

  • Dodany przez: Kamil
  • 3 listopada 2015

Sołectwa

Sołtysi:

Lp. Sołectwo : Imię i Nazwisko : Adres e- mail
1. Nowa Wieś Halicki Piotr soltys.nowawies@skala.pl  
2. Szczodrkowice Paweł Depa soltys.szczodrkowice@skala.pl  
3. Smardzowice Knapik Maria soltys.smardzowice@skala.pl  
4. Ojców Jabłoński Krzysztof soltys.ojcow@skala.pl  
5. Niebyła i Świńczów Piskorz Andrzej soltys.niebylaswinczow@skala.pl  
6. Maszyce Wąsik Zbigniew soltys.maszyce@skala.pl  
7. Cianowice Katarzyna Basta soltys.cianowice@skala.pl
8. Skała Anna Kuczkowska radamieszkancow@skala.pl
9. Stoki Barbara Płonka soltys.stoki@skala.pl
10. Rzeplin Radosław Maciusik soltys.rzeplin@skala.pl
11. Zamłynie Kowalik Krzysztof soltys.zamlynie@skala.pl
12. Barbarka Kowalski Marian soltys.barbarka@skala.pl
13. Minoga Rosa Bernadeta soltys.minoga@skala.pl
14. Gołyszyn Dominika Nowakowska soltys.golyszyn@skala.pl
15. Przybysławice Mularczyk Mariusz soltys.przybyslawice@skala.pl
16. Sobiesęki Dziedzic Maria soltys.sobieseki@skala.pl
17. Poręba Laskowska Padło Krzysztof soltys.porebalaskowska@skala.pl

Skład Rady Sołeckiej:

Lp. Nazwa Sołectwa

 

Skład Rady Sołeckiej
1. Nowa Wieś Sławomir Adamek

Franciszek Adamek

Elżbieta Bernaś

Anna Dudek

2. Szczodrkowice Teresa Biegacz

Krzysztof Litewka

Łukasz Szostek

Jerzy Madej

3. Smardzowice Maciej Chudecki

Dariusz Cieślik

Tomasz Cieślik

Emil Dudziński

4. Ojców Beata Piaseczna

Dawid Żuchowicz

Maria Marcińska

Joanna Zięba

5. Niebyła i Świnczów Jerzy Baranik

Kazimierz Gadzina

Adam Tekieli

6. Maszyce Adam Klimczak

Mariusz Gajewski

Teresa Mitka

Agata Krokosz

7. Cianowice Marek Kasperczyk

Zygmunt Kasperczyk

Anna Tomczyk

Paweł Durłak

8. Skała Piotr Trzcionka

Elżbieta Dercz

Józef Tokarski

Danuta Trzcionka

9. Stoki Kinga Stanek

Marta Bryła

Ireneusz Sieprawski

Juliusz Chrząstowski

10. Rzeplin Jacek Półtorak

Krzysztof Tokarski

Paweł Bień

Dariusz Wożniak

11. Zamłynie Robert Kozera

Łukasz Malarski

Anna Marks

Daniel Adamek

12. Barbarka Iwona Kołodziej

Renata Stojek

Artur Mucha

Michał Kokociński

13. Minoga Adam Czop

Wiesław Dymacz

Małgorzata Skrzypiec

Piotr Półtorak

14. Gołyszyn Leonard Pawlik

Aleksandra Szczawińska – Szkatuła

Beata Czop

Barbara Pawlik

15. Przybysławice Magdalena Węgiel

Iwona Florek

Tadeusz Pawlik

Kazimierz Grębosz

16. Sobiesęki Barbara Wardęga

Szczepan Madej

Zdzisław Mularczyk

Piotr Siwek

17. Poręba Laskowska Rafał Kaczmarzyk

Wioletta Patoła

Sylwester Szopa

Michał Bartnik