MENU

Airly

Rozlicz PIT

Akcja zima 2019/2020

Akcja Zima

NGO

ngo

Stan powietrza

stan powietrza

Odwiedziło nas

  • 5 136 905

Komunikaty

  • Dodany przez: Administrator
  • Aktualności
  • 4 stycznia 2019
  • Zmodyfikowano: 2 kwietnia 2020

Projekt pt. ”Rewitalizacja terenu wokół stawu oraz utworzenie centrum rekreacyjnego w miejscowości Cianowice, w gmina Skała”

tablica informacyjna a3 grant

Projekt pt. ”Rewitalizacja terenu wokół stawu oraz utworzenie centrum rekreacyjnego w miejscowości Cianowice”

Cel operacji: Wykorzystanie potencjału terenu LGD dla rozwoju oraz promocji obszaru.

Efekt operacji: Utworzenie nowego obiektu infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej.

Wartość otrzymanego dofinasowania 77 057,00 zł                                                                                                       

Przedsięwzięcie obejmuje rewitalizację terenu wokół stawu oraz utworzenie centrum rekreacyjnego w miejscowości Cianowice w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Stawowej. Nieruchomości wchodzące w skład inwestycji należą do Gminy Skała. Zadanie będzie składało się z pięciu elementów takich jak: pomost drewniany, altana, chodnik, ogrodzenie, ukształtowanie terenu. Zadanie ma na celu zwiększenie potencjału akwenu wodnego (stawu) poprzez jego zabudowę. Inwestycja będzie znajdowała się w bezpośrednim sąsiedztwie zewnętrznej siłowni  „OSA”. Osoby ćwiczące na siłowni będą mogły korzystać z infrastruktury ujętej w centrum rekreacyjnym. Usytuowanie centrum przy siłowni przyczyni się do  częstszego jego odwiedzania przez mieszkańców Cianowic. Zadanie zrealizowano w dniu a  16.08.2019 r. Wstęp na teren obiektu jest darmowy ogólnodostępny. Zasady przebywania na obiekcie reguluje Regulamin.

 

rekracja-Cianowice---widok-3

nowe-loga-2014-2020-cz-b — kopia — kopia

W dniu 08.07.2019 r. rozpoczęły się prace budowlane na terenie objętym inwestycją. Obecnie prowadzone są prace ziemne polegające na przygotowaniu podłoża pod ułożenie kostki brukowej oraz stawiane jest ogrodzenie. Kolejne etapy prac związane będą z wykonaniem chodnika, altany i pomostu drewnianego.


Galeria przedstawiająca prace na inwestycji: