MENU

Jakość powietrza

Airly

Ekointerwencja

Czyste Powietrze

Czyste Powietrze

czystepowietrze

Rozlicz PIT

NGO

ngo

Stan powietrza

stan powietrza

Odwiedziło nas

  • 8 987 476

Komunikaty

  • Dodany przez: Administrator
  • Aktualności
  • 4 styczeń 2019
  • Zmodyfikowano: 4 wrzesień 2020

Projekt pt. ”Rewitalizacja terenu wokół stawu oraz utworzenie centrum rekreacyjnego w miejscowości Cianowice, w gmina Skała”

tablica informacyjna a3 grant

Projekt pt. ”Rewitalizacja terenu wokół stawu oraz utworzenie centrum rekreacyjnego w miejscowości Cianowice”

Cel operacji: Wykorzystanie potencjału terenu LGD dla rozwoju oraz promocji obszaru.

Efekt operacji: Utworzenie nowego obiektu infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej.

Wartość otrzymanego dofinasowania 77 057,00 zł                                                                                                       

Przedsięwzięcie obejmowało rewitalizację terenu wokół stawu oraz utworzenie centrum rekreacyjnego w miejscowości Cianowice w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Stawowej. Nieruchomości wchodzące w skład inwestycji należą do Gminy Skała. Zadanie składało się z pięciu elementów takich jak: wykonanie drewnianego pomostu, altany, chodnika, ogrodzenia oraz ukształtowania terenu. Zadanie miało na celu zwiększenie potencjału akwenu wodnego (stawu) poprzez jego zabudowę. Inwestycja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie zewnętrznej siłowni  „OSA”. Osoby ćwiczące na siłowni mogą korzystać z infrastruktury znajdującej się w centrum rekreacyjnym. Usytuowanie centrum przy siłowni przyczynia się do częstszego jego odwiedzania przez mieszkańców Cianowic. Zadanie zrealizowano w dniu 16.08.2019 r. Wstęp na teren obiektu jest darmowy. Zasady przebywania na obiekcie określa regulamin.

 

 

rekracja-Cianowice---widok-3

nowe-loga-2014-2020-cz-b — kopia — kopia

W dniu 08.07.2019 r. rozpoczęły się prace budowlane na terenie objętym inwestycją. Obecnie prowadzone są prace ziemne polegające na przygotowaniu podłoża pod ułożenie kostki brukowej oraz stawiane jest ogrodzenie. Kolejne etapy prac związane będą z wykonaniem chodnika, altany i pomostu drewnianego.Galeria przedstawiająca prace na inwestycji: