MENU

NGO

ngo

Jakość powietrza

CO, GDZIE, KIEDY?

Odwiedziło nas

  • 4 633 594

Komunikaty

  • Dodany przez: Administrator
  • Aktualności
  • 4 stycznia 2019
  • Zmodyfikowano: 18 lipca 2019

Projekt pt. ”Rewitalizacja terenu wokół stawu oraz utworzenie centrum rekreacyjnego w miejscowości Cianowice, w gmina Skała”

Przedsięwzięcie obejmuje rewitalizację terenu wokół stawu oraz utworzenie centrum rekreacyjnego w miejscowości Cianowice w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Stawowej. Nieruchomości wchodzące w skład inwestycji należą do Gminy Skała. Zadanie będzie składało się z pięciu elementów takich jak: pomost drewniany, altana, chodnik, ogrodzenie, ukształtowanie terenu. Zadanie ma na celu zwiększenie potencjału akwenu wodnego (stawu) poprzez jego zabudowę. Inwestycja będzie znajdowała się w bezpośrednim sąsiedztwie zewnętrznej siłowni  „OSA”. Osoby ćwiczące na siłowni będą mogły korzystać z infrastruktury ujętej w centrum rekreacyjnym. Usytuowanie centrum przy siłowni przyczyni się do  częstszego jego odwiedzania przez mieszkańców Cianowic. Przewidziana realizacja zadania  I – III kwartał 2019 r.

rekracja-Cianowice---widok-3

nowe-loga-2014-2020-cz-b — kopia — kopia

W dniu 08.07.2019 r. rozpoczęły się prace budowlane na terenie objętym inwestycją. Obecnie prowadzone są prace ziemne polegające na przygotowaniu podłoża pod ułożenie kostki brukowej oraz stawiane jest ogrodzenie. Kolejne etapy prac związane będą z wykonaniem chodnika, altany i pomostu drewnianego.


Galeria przedstawiająca prace na inwestycji: