Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Punkt konsultacyjno – informacyjny otwarty w Domu Kultury

Gminny Punkt Konsultacyjno – Informacyjny Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”

Informujemy, że w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Skale, ul. Boh. Września 42,         32-043  Skała,  uruchomiony został Punkt  Konsultacyjno-Informacyjny  rządowego  Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Punkt czynny jest w dni robocze: we wtorek  w godzinach od 15.00 do 20.00 oraz w czwartek od 15.00 do 20.00  ( Budynek Domu Kultury, Skała, ul. Boh. Września 42,I piętro).

Z punktu będą mogli skorzystać mieszkańcy Gminy Skała, po wcześniejszym ustaleniu terminu z pracownikiem Urzędu Miasta i Gminy Skała, tel. 12 3891229 wew. 120   .

Uruchomiony Punkt Konsultacyjno – Informacyjny  ma na celu ułatwienie mieszkańcom Gminy Skała  aplikowanie o dofinansowanie  w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Utworzenie punktu jest realizacją zawartego porozumienia pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie  a Gminą Skała.

W zakresie działania  Punktu Konsultacyjno –Informacyjnego  jest m.in.: 
– udzielanie informacji o Programie  „Czyste Powietrze”,                                                                       
– wsparcie wnioskodawców w zakresie przygotowania wniosków  o dofinansowanie w tym pod kątem spełnienia wymagań  określonych w Programie „Czyste Powietrze” ( pomoc wnioskodawcom przy wypełnianiu wniosków o dofinansowanie),                                                                
– pomoc wnioskodawcom przy  rozliczaniu  przyznanego dofinansowania  w tym przy poprawnym  wypełnianiu wniosku o płatność .

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ