Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW Planujesz wymianę starego pieca – wypełnij ankietę

WAŻNE!!!

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

Planujesz wymianę starego pieca – wypełnij ankietę

Gmina Skała złożyła kartę projektu do wniosku o dofinansowanie wymiany starych pieców w budynkach prywatnych. Zainteresowani udziałem w projekcie proszeni są o zapoznanie się z zamieszczonymi poniżej informacjami. Osoby, które będą chciały uzyskać dofinansowanie proszone są o wypełnienie i przesłanie do Urzędu Miasta i Gminy Skała wypełnionej ankiety do dnia 16.09.2016r.

Dokumentacja konkursowa znajduje się na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego,

Linki do informacji:

Poddziałanie 4.4.2.obniżenie poziomu niskiej emisji polegające na wymianie źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych (biomasa i paliwa gazowe)

Link:

http://www.fundusze.malopolska.pl/ogloszenia-o-naborach/program-regionalny/skorzystaj/nabory/poddzialanie-4-4-2–obnizenie-poziomu-niskiej-emisji—spr—nabor-kart-projektow-subregionalnych

Poddziałanie 4.4.3. Obniżenie poziomu niskiej emisji polegające na wymianie źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych (paliwa stałe)

Link:

http://www.fundusze.malopolska.pl/ogloszenia-o-naborach/program-regionalny/skorzystaj/nabory/poddzialanie-4-4-3–obnizenie-poziomu-niskiej-emisji-paliwa-stale—spr—nabor-kart-projektow-subregionalnych

Ankieta dla mieszkańców dostępna jest na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Skała www.skala.pl jak również na dzienniku podawczym Urzędu, Rynek 29, 32-043 Skała.

Kompletnie wypełnioną i podpisaną ankietę należy:

– złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy Skała na dzienniku podawczym w godzinach pracy Urzędu,

– przesłać elektronicznie na adres: skala@skala.pl

do dnia 16.09.2016r.

Ankietę prosimy wypełniać drukowanymi literami

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ