Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Wniosek o zakup preferencyjny węgla w ilości maksymalnie 1,5 t do 31.12.2022 r.

I N F O R M A C J A

Burmistrz Miasta i Gminy Skała informuje o przystąpieniu do zakupu paliwa stałego dla gospodarstw domowych do dnia 31 grudnia 2022 r.

Węgiel będzie przysługiwał na gospodarstwo domowe w ilości 1,5 tony do 31 grudnia 2022 r. oraz  1,5 tony do 30 kwietnia 2023 r.

Dystrybuowany asortyment to: groszek, orzech lub miał.

Prosimy zainteresowanych mieszkańców Gminy chętnych do zakupu węgla w preferencyjnej cenie do złożenia wniosku o zakup węgla w preferencyjnej cenie dostępnym w Urzędzie Miasta i Gminy w Skale, Skała, ul. Rynek 29 – Dziennik Podawczy (parter) oraz na stronie www.skala.pl.

Nadmieniam, iż udostępniona w okresie wcześniejszym ankieta ma charakter poglądowy – w celu oszacowania zapotrzebowania Gminy Skała co do ilości kupna węgla. Wypełniona przez Państwa ankieta nie jest jednoznaczna z zakupem preferencyjnym węgla dla danego gospodarstwa domowego. W tym celu należy wypełnić i złożyć wniosek, o którym mowa powyżej.

wniosek o preferycyjny zakup węgla

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ