Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Sprostowanie – Ogólnopolska Karta Seniora

W związku z nieprawdziwymi informacjami, rozpowszechnianymi  na ogólnodostępnych stronach popularnego portalu społecznościowego, dotyczącymi przystąpienia do Programu Ogólnopolska Karta Seniora, jakoby rzekomo „Gmina Skała dotychczas odmawiała udziału w tej akcji”,

Informujemy, że Gmina Skała pozytywnie odpowiedziała na zaproszenie do przystąpienia do ww. Programu. Działania z tym związane rozpoczęto pod koniec września br. Władze Stowarzyszenia MANKO, które realizuje Program Gmina Przyjazna Seniorom zostały poinformowane, że Gmina przystąpiła do zabezpieczenia środków na ten cel w budżecie gminy.

Gmina Skała wspiera działalność Klubu Seniora oraz wszelkie inicjatywy, które mogą przynieść Naszym Seniorom jak najwięcej korzyści.  Jednakże należy pamiętać, że jednostki samorządu terytorialnego działają w oparciu o przepisy prawa, zatem niemożliwe jest podjęcie deklaracji czy też podpisanie umowy bez uprzedniego zabezpieczenia środków na ten cel.

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ