Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Projekt „Odkrywam Małopolskę”

LOGO_MALOPOLSKA

Projekt „Odkrywam Małopolskę”, współfinansowany przez Województwo Małopolskie oraz Gminę Skała. Środki w formie dotacji celowej zabezpieczone z budżetu Województwa Małopolskiego na podstawie Uchwały Nr XLIII/609/21 Sejmiku Województwa Małopolskiego z dnia
30 sierpnia 2021 r.

Gminie Skała zostały przyznane środki z Województwa Małopolskiego w kwocie: 18.500,00 zł na realizację wycieczek dla 4 szkół z terenu naszej gminy w ramach projektu pn. „Odkrywam Małopolskę”, którego celem jest umożliwienie uczniom ze szkół podstawowych z terenu Małopolski udziału w zorganizowanych wycieczkach szkolnych. Projekt stanowi element wsparcia odbudowy rynku turystyki szkolnej osłabionego w wyniku pandemii Covid-19 poprzez stymulację popytu na turystykę zorganizowaną dla dzieci i młodzieży. Dzięki projektowi „Odkrywam Małopolskę” dzieci i młodzież ze szkół podstawowych mogą wziąć udział w wycieczkach zorganizowanych w ramach zajęć lekcyjnych, pozalekcyjnych lub pozaszkolnych na terenie Województwa Małopolskiego, co pozwoli im poznać własny region, środowisko przyrodnicze, małopolskie tradycje, zabytki kultury i historii oraz wzbogacić wiedzę o Małopolsce, a tym samym utrwalić potrzebę aktywnego spędzania wolnego czasu.
Czas trwania projektu: do 31.12.2021 r.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ