Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Projekt „Już pływam !”

Obraz1

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego”.

Decyzją Marszałka Województwa Małopolskiego Gmina Skała otrzymała dofinansowanie w kwocie 42 900 zł na realizację projektu „Już pływam” w ramach zadania pn. „Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży”.

Projekt prowadzony jest w 6 szkołach podstawowych znajdujących się na terenie Gminy Skała w ramach pozalekcyjnych zajęć sportowych, polegających na zorganizowaniu nauki pływania dla wszystkich chętnych uczniów nie umiejących pływać lub chcących doskonalić sportowe techniki pływackie. Program zajęć obejmuje maksymalnie 20 zajęć dla każdego uczestnika, przeprowadzonych na pływalniach (kryty lub odkryty), zlokalizowanych na terenie Małopolski. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów pod okiem ratowników. Czas trwania projektu: do 31.12.2022 r.

Zajęcia promować będą prozdrowotne, społeczne, edukacyjne i wychowawcze wartości sportu. Dzięki tej inicjatywie uczniowie mają szansę nie tylko zdobyć umiejętności pływackie, ale też rozwijać swoje sportowe talenty. Realizacja zadania przyczyni się również do profilaktyki wad postawy oraz rozważnego i aktywnego spędzania czasu.

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ