Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Informacja Burmistrza Miasta i Gminy Skała miejsca na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych

Skała, dnia 27.03.2019r

Informacja

Burmistrza Miasta i Gminy Skała

z  dnia 27 marca 2019 r.

 

Burmistrz Miasta i Gminy  Skała zgodnie z art.114 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 roku Kodeksu Wyborczego / Dz. U. z 2011 roku, poz.112 z późn. zmianami  /-informuje, że na terenie tut. Gminy w każdym sołectwie są wyznaczone miejsca na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych .

Tablice ogłoszeniowe znajdują się w następujących miejscowościach:   Barbarka, Gołyszyn, Poręba Laskowska, Minoga, Zamłynie, Nowa Wieś, Przybysławice, Rzeplin, Stoki, Szczodrkowice, Sobiesęki, Cianowice, Maszyce, Smardzowice, Świńczów , Ojców – w miejscach najbardziej uczęszczanych przez mieszkańców są co najmniej 2 tablice ogłoszeń na których są umieszczane urzędowe obwieszczenia wyborcze.

 W Skale oprócz stałych tablic ogłoszeń na płycie Rynku dodatkowo w okresie przed wyborczym są wystawiane dwie tablice do umieszczania obwieszczeń wyborczych .

 

                                                                      Burmistrz Miasta i Gminy

                                                                       /-/ Krzysztof Wójtowicz

 

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ