Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Zmiany w obsłudze mieszkańców w Urzędzie Gminy w Skale

Po konferencji ze Starostą Powiatu Krakowskiego i Dyrektorem Państwowej Powiatowej Inspektora Sanitarnego w związku z wprowadzeniem strefy czerwonej w Powiecie Krakowskim oraz rekordową liczbą zakażeń w ostatnich dniach w trosce o zdrowie pracowników samorządowych oraz w celu zagwarantowania nieprzerwanej pracy administracji od 19 października 2020 r. Urząd Gminy będzie zamknięty dla interesantów do odwołania (z wyjątkiem USC i spraw pilnych).

W przypadku konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Gminy, np. wizyta w Urzędzie Stanu Cywilnego lub inne sprawy wymagające osobistego kontaktu, wymagany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikiem merytorycznym, z którym zostanie ustalony termin spotkania. Obsługa mieszkańców odbywać się będzie przy specjalnym stanowisku przy wejściu do urzędu. Wejście do budynku będzie możliwe w maseczce zasłaniającej usta i nos oraz po zdezynfekowaniu rąk.

Zachęcamy do uzyskiwania informacji lub finalizowania sprawy urzędowych poprzez email, telefon, ePUAP oraz fax. Przy wejściu do budynku Urzędu Gminy umieszczona jest Skrzynka Podawcza, w której można pozostawić dokumenty w formie papierowej. W przypadku konieczności uzyskania potwierdzenia złożenia dokumentu w sytuacjach wyjątkowych możliwe jest złożenie pism w okienku Dziennika Podawczego (okienko przy wejściu).

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ