Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Zapytanie ofertowe nr 1/2024/ SL pn. „Przeprowadzenie prac konserwatorskich i restauratorskich przy kamiennych ołtarzach – głównym i bocznych św. Marii Magdaleny i bł. Salomei z kościoła w Grodzisku”.

Parafia Rzymskokatolicka Ojców-Grodzisko p.w. Wniebowzięcia NMP i Św. Józefa Rzemieślnika, Grodzisko 7, 32-043 Skała zaprasza do złożenia oferty dotyczącej wykonania zadania pn. „Przeprowadzenie prac konserwatorskich i restauratorskich przy kamiennych ołtarzach-głównym i bocznych św. Marii Magdaleny i bł. Salomei z kościoła w Grodzisku”.

              

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac konserwatorskich i restauratorskich przy trzech ołtarzach pochodzących z XVII wieku, znajdujących się w kościele p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, w zespole pustelni bł. Salomei w Grodzisku koło Skały.

Zadanie inwestycyjne dofinansowane jest ze środków Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Rządowy Program Odbudowy Zabytków. 

Szczegóły dotyczące zapytania ofertowego zostały zawarte w treści zapytania ofertowego oraz załącznikach do niniejszego zapytania.

Pliki do pobrania:

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ