Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Zaproszenie do przekazania ofert branży turystycznej z terenu Gminy Skała celem ich prezentacji na krajowych targach turystycznych

Zawiadomienie

W związku z pismem z dnia 03.01.2020r. Dyrektora Biura  Związku Gmin Jurajskich  – Urząd Miasta i Gminy Skała zwraca się z prośbą do właścicieli obiektów branży turystycznej z terenu Gminy Skała

/ pensjonatów, hoteli, gospodarstw agroturystycznych, pokoi gościnnych itp. / o przekazanie  materiałów promocyjnych /ofert/  w celu ich prezentacji w trakcie wiosennego cyklu krajowych targów turystycznych, w których corocznie uczestniczy Związek Gmin Jurajskich.

Promocja branży turystycznej z terenu Gminy Skała na targach turystycznych na stoisku Związku Gmin Jurajskich jest bezpłatna.

Osoby zainteresowane przekazaniem swoich ofert proszone są o ich dostarczenie do Urzędu Miasta i Gminy Skała, Rynek 29, 32-043 Skała,  pok. nr 16 w terminie do dnia 10 lutego 2020 roku.

Informacja telefoniczna:  tel.   12 3891229 wew.120 .

 

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ