Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Zapraszamy na Dożynki!

Zapraszamy na Dożynki!

Serdecznie zapraszamy na Powiatowo-Gminno-Parafialne Dożynki Powiatu Krakowskiego, które odbędą się w niedzielę 27 sierpnia 2017 r. w Sułoszowej.

Dzień dożynek to od wieków wielkie święto obchodzone po to, by podziękować za tegoroczne zbiory i poprosić o jeszcze lepsze w przyszłym roku. To szczególny dzień, podczas którego rolnicy mogą podsumować żniwa i cieszyć się plonami. Niezwykle ważna i doniosła uroczystość to przede wszystkim okazja, by podziękować rolnikom oraz okazać szacunek za wielki trud i codzienny wysiłek, dzięki któremu na nasze stoły trafiają plony z pól, ogrodów, łąk i sadów.
Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania i wypoczynku, podczas dożynek, które odbędą się w malowniczej gminie Sułoszowa.

Partnerem strategicznym tegorocznych uroczystości dożynkowych jest TAURON Polska Energia S.A., a patronami medialnymi TVP 3 Kraków i Dziennik Polski.

06plakat dozynki suloszowa2017maly

 

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ