Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

XX Konkurs Palm Wielkanocnych

Parafia w  Smardzowicach , Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Skale zapraszają młodzież i dorosłych, szkoły i koła gospodyń  do udziału w konkursie. Warunkiem uczestnictwa jest przygotowanie Palmy Wielkanocnej. Jury konkursu będzie oceniać jej wygląd, ozdo­bienie i także jej wielkość. Wszystkie palmy powinny nawiązywać do tradycji zdobienia  i święcenia palm. Konkurs, który ma na celu podtrzymanie Wielkanocnych obrzędów, przeprowadzony będzie w dwóch katego­riach: indywidualnej dla poszczególnych osób i rodzin  i zbiorowej – dla szkół,  kół gospodyń itp.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy w Niedzielę Palmową 14 kwietnia 2019r. na uroczystą sumę  o godz. 12 do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Smardzowicach, na której Palmy zostaną poświęcone i wyło­niona najpiękniejsza z nich. Szkoły, Koła Gospodyń Wiejskich i grupy zorganizowane prosimy o potwierdzenie udziału w konkursie  w Centrum Kultury – tel. 012 389 10 91.

palmy, konkurs 2019

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ