Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Wystawa „Fundusze Europejskie bliżej Ciebie”

 Niezwykła wystawa zagości w Skale  

 

Wystawa „Fundusze Europejskie bliżej Ciebie” odwiedza kolejne miasta Małopolski. Od 26 kwietnia będzie można ją zobaczyć na Rynku w Skale. Wystawa pokazuje jak nasze codzienne życie i otoczenie zmienia się na lepsze dzięki Funduszom. Przyjdź i przekonaj się, że Fundusze są dobre!

Zobacz jak wszyscy korzystamy

 

Fundusze wspierają obszary, które są dla nas szczególnie ważne. Dzięki nim służby ratownicze wyposażone w najnowszy sprzęt, lepiej chronią nasze bezpieczeństwo. Po Małopolsce podróżujemy coraz szybciej i wygodniej, dziedzictwo regionu jest zachowane i bardziej otwarte,  a dzieci rozwijają swoje talenty w nowoczesnych placówkach. Wejdź do naszej kolorowej bryły i obejrzyj interaktywną wystawę, która do 6 maja jest blisko Ciebie. Przekonaj się, że wszyscy korzystamy z efektów Funduszy Europejskich.

 

Zainspiruj się na długi weekend

 

Może piękne fotografie Małopolski zainspirują Cię do aktywnego spędzenia majówki? Komfortowymi pociągami Kolei Małopolskich lub rowerowo po sieci nowoczesnych ścieżek, możesz dotrzeć do odnowionych miejscowości uzdrowiskowych, które odzyskały swój dawny blask. A może chcesz poznać niezwykłe przyrodniczo miejsca, które zachowując swoją unikatowość i autentyczność, są teraz bardziej dostępne? To wszystko za sprawą Funduszy. Dzięki nim Małopolska pięknieje i otwiera się dla nas.

 

Gdzie i kiedy jest wystawa?

 

Skała, Rynek, 26 kwietnia – 06  maja 2018 r.

Tarnów, Rynek, 10 -16 maja 2018 r.

 Zapraszamy, przyjdź i przekonaj się, że Fundusze są Ci bliskie.

 

Przedstawione na wystawie projekty zostały dofinansowane z Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013 (MRPO) oraz Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020 (RPO).

grafika wystawa Skała

 

 

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ