Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Wizyta Wojewody Małopolskiego Pana Krzysztofa Klęczara

31 maja br. z wizytą do Skały przyjechał Wojewoda Małopolski Pan Krzysztof Klęczar.  Wojewoda złożył serdeczne gratulacje z okazji wyboru na Urząd Burmistrza Miasta i Gminy i życzył Panu Piotrowi Trzcionce satysfakcji z wykonywanej pracy, a także powodzenia i sukcesów w realizacji zamierzeń służących dobru lokalnej społeczności.

W spotkaniu udział wzięli m.in. Józef Rysak – Przewodniczący Rady Powiatu Krakowskiego, Mariusz Gajewski -Przewodniczący Rady Miejskiej w Skale wraz z reprezentacją radnych,  Anna Kuczkowska – Zastępca Dyrektora Oddziału Regionalnego KRUS w Krakowie, szefowie sąsiednich gmin, reprezentacja lokalnych struktur PSL, delegacja Pań ze skalskiego Koła Gospodyń Wiejskich.

Rozmowy dotyczyły aktualnych wyzwań stojących przed samorządem terytorialnym, planów na najbliższą przyszłość. Pan Wojewoda zapewnił o gotowości do wspierania naszego regionu. Podkreślił ogromne znaczenie aktywnej pracy na rzecz Ojczyzny poprzez zaangażowanie w sprawy lokalne i docenił rolę środowisk wiejskich w kultywowaniu tradycji i lokalnych obyczajów.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ