Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Konferencja regionalna z cyklu Innowacyjna Małopolska | 20 czerwca Amplus Prandocin Iły

 

Od 2022 roku Województwo organizuje konferencje regionalne z cyklu Innowacyjna Małopolska. Są to wydarzenia organizowane w mniejszych miejscowościach Małopolski podczas, których rozmawiamy między innymi o innowacjach, technologiach, zasobach budujących potencjał regionu. Konferencje są także okazją do pokazywania nowoczesnych często rodzinnych przedsiębiorstw, które napędzają rozwój lokalny i stają się wizytówką Małopolski. W tym roku planujemy zorganizować cztery wydarzenia.  Pierwsza konferencja odbędzie 20 czerwca w siedzibie firmy Amplus w Prandocinie Iły i będzie poświęcana tematowi innowacyjnego rolnictwa przyszłości. Prowadzącym wydarzenie będzie Pan Zbigniew Bartuś – dziennikarz, publicysta i felietonista piszący dla Dziennik Gazeta Prawna, Forsal.pl,  INFOR PL.

 

Konferencja organizowana będzie w formie hybrydowej jako wydarzenie otwarte (będzie obowiązywać rejestracja online) i bezpłatne dla uczestników,  skierowana między innymi do przedstawicieli sektora MŚP, uczelni, jednostek samorządu terytorialnego oraz instytucji otoczenia biznesu współpracujących, na co dzień z przedsiębiorcami. Całe wydarzenie, składać będzie się z speechu dot. ciekawych, innowacyjnych pomysłów czy rozwiązań, panelu dyskusyjnego związanego z tematem głównym konferencji oraz dwóch wystąpień eksperckich poświęconych sukcesji w biznesie oraz prezentacji programu promocji kultury i gospodarki podczas wystawy EXPO Osaka 2025 przez PAIH. Po części konferencyjnej planowane jest dodatkowo zwiedzanie nowoczesnej szklarni tunelowej uprawy truskawki.

 

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ