Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Uwaga. Zmiana dotycząca punktu konsultacyjno – informacyjnego programu „Czyste Powietrze”

Informujemy, że od dnia 01.01.2022r. Punkt  Konsultacyjno-Informacyjny  rządowego  Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” w Urzędzie Miasta i Gminy Skała, czynny będzie:

w dni robocze: we wtorek oraz w piątek od 08.00 do 15:00 w pokoju nr 23 (II piętro).

Z punktu będą mogli skorzystać mieszkańcy Gminy Skała, po wcześniejszym ustaleniu terminu z pracownikiem Urzędu Miasta i Gminy Skała, tel. 12 3891229 wew. 120 lub 121   .

Punkt Konsultacyjno – Informacyjny  ma na celu ułatwienie mieszkańcom Gminy Skała  aplikowanie o dofinansowanie  w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Utworzenie punktu jest wynikiem realizacji postanowień zawartego porozumienia pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie  a Gminą Skała.

W zakresie działania  Punktu Konsultacyjno –Informacyjnego  jest m.in.: 
– udzielanie informacji o Programie  „Czyste Powietrze”,                                                                       
– wsparcie wnioskodawców w zakresie przygotowania wniosków  o dofinansowanie w tym pod kątem spełnienia wymagań  określonych w Programie „Czyste Powietrze” ( pomoc wnioskodawcom przy wypełnianiu wniosków o dofinansowanie),                                                              – pomoc wnioskodawcom przy  rozliczaniu  przyznanego dofinansowania  w tym przy poprawnym  wypełnianiu wniosku o płatność .

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ