MENU

Jakość powietrza

Airly

Ekointerwencja

Czyste Powietrze

Czyste Powietrze

czystepowietrze

Rozlicz PIT

NGO

ngo

Stan powietrza

stan powietrza

Odwiedziło nas

  • 8 944 638

Komunikaty

  • Dodany przez: Administrator
  • Aktualności
  • 11 styczeń 2022
  • Zmodyfikowano: 11 styczeń 2022

Uwaga. Zmiana dotycząca punktu konsultacyjno – informacyjnego programu „Czyste Powietrze”

Informujemy, że od dnia 01.01.2022r. Punkt  Konsultacyjno-Informacyjny  rządowego  Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” w Urzędzie Miasta i Gminy Skała, czynny będzie:

w dni robocze: we wtorek oraz w piątek od 08.00 do 15:00 w pokoju nr 23 (II piętro).

Z punktu będą mogli skorzystać mieszkańcy Gminy Skała, po wcześniejszym ustaleniu terminu z pracownikiem Urzędu Miasta i Gminy Skała, tel. 12 3891229 wew. 120 lub 121   .

Punkt Konsultacyjno – Informacyjny  ma na celu ułatwienie mieszkańcom Gminy Skała  aplikowanie o dofinansowanie  w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Utworzenie punktu jest wynikiem realizacji postanowień zawartego porozumienia pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie  a Gminą Skała.

W zakresie działania  Punktu Konsultacyjno –Informacyjnego  jest m.in.: 
– udzielanie informacji o Programie  „Czyste Powietrze”,                                                                       
– wsparcie wnioskodawców w zakresie przygotowania wniosków  o dofinansowanie w tym pod kątem spełnienia wymagań  określonych w Programie „Czyste Powietrze” ( pomoc wnioskodawcom przy wypełnianiu wniosków o dofinansowanie),                                                              – pomoc wnioskodawcom przy  rozliczaniu  przyznanego dofinansowania  w tym przy poprawnym  wypełnianiu wniosku o płatność .