Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA DLA ORGANIZACJI POZARZADOWYCH!

Szanowni Państwo,

w związku z zamiarem rozwijania współpracy z organizacjami pozarządowymi, zapraszamy do wypełnienia KRÓTKIEJ ANKIETY, która pomoże zebrać Państwa opinie w tej kwestii.

Do jej wypełnienia zachęcamy przedstawiciela/lkę zarządu każdej organizacji lub osobę, która posiada wiedzę na temat dotychczasowej współpracy Państwa organizacji z Urzędem Gminy.

Ankieta została przygotowana przez Biuro Inicjatyw Społecznych w ramach programu doradczego MOWES (Małopolski Ośrodek Wspierania Inicjatyw Ekonomii Społecznej), w którym uczestniczy Gmina Skała.

Bardzo liczymy na udział Państwa w ankiecie! Wypełnienie jej nie powinno zająć więcej niż 10-15 minut. Zebranie tych informacji jest niezbędne aby przystąpić do dalszej pracy i zaplanowania nowych form współpracy ze stowarzyszeniami i fundacjami z naszej Gminy. Czekamy na  wypełnienie ankiety do 10 marca br. Link do ankiety znajduje się poniżej

https://goo.gl/forms/A5gcD5iY0tpePQ3j2

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ