Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Projekt OZE – aktualności 03.06.2019 r.

Projekt OZE – aktualności, 03.06.2019 r. Trwa procedura przetargowa na dostawę, montaż i uruchomienie 815 instalacji solarnych, 2438 mikro-instalacji fotowoltaicznych, 295 instalacji z pompą ciepła powietrzną na potrzeby ciepłej wody lub centralnego ogrzewania oraz 133 instalacji z kotłem na biomasę – pellet z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych oraz 122 mikro-instalacji fotowoltaicznych z przeznaczeniem dla budynków użyteczności publicznej w ramach programu pn. „Partnerski projekt budowy instalacji odnawialnych źródeł energii dla gmin województwa małopolskiego”. Ze względu na bardzo dużą ilość pytań które wpłynęły do Zamawiającego (blisko 400), termin składania ofert na realizację zadania został przesunięty na dzień: 24-06-2019r.

Szczegóły:
https://bip.malopolska.pl/ugkocmyrzowluborzyca,a,1589181,partnerski-projektbudowy-instalacji-odnawialnych-zrodel-energii-dla-gmin-wojewodztwamalopolskiego.html

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ