Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Spotkanie z projektantami ws budowy ulicy Słonecznej w Skale

Burmistrz Miasta i Gminy w Skale zaprasza właścicieli działek znajdujących się przy ul. Słonecznej w Skale, na spotkanie dotyczące projektowania budowy chodnika i ulicy wraz z dodatkową infrastrukturą.
Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Miasta i Gminy Skała, 32-043 Skała, Rynek 29 w dniu 01/09/2020r. o godz. 17:30 w Sali Narad I piętro.

Na spotkaniu z udziałem projektantów, wykonawców dokumentacji technicznej pn.: „Wykonanie dokumentacji technicznej w zakresie budowy sieci wodociągowej, kanalizacji sanitarnej , kanalizacji wód opadowych, nawierzchni i chodników w pasie drogi gminnej Skała, ul. Słonecznej obejmującej dz. nr 2991/1 ze skutecznym zgłoszeniem robót nie wymagających lub wymagających pozwolenia na budowę, decyzji ZRID” omawiane będą między innymi sprawy związane z pozyskiwaniem gruntów pod zabezpieczenie niezbędnego terenu do projektowania pasa drogowego.

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ