Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Regulaminy udzielania dotacji na dofinansowanie na wymianę nieekologicznych urządzeń grzewczych – 4.4.2 oraz 4.4.3

Rozpoczyna się realizacja projektu pn. Wymiana źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych (biomasa i paliwa gazowe) na terenie gmin Skała, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Słomniki i Sułoszowa współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, Działanie 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza. Poddziałanie 4.4.2 Obniżenie poziomu niskiej emisji – SPR oraz projektu pn. „Wymiana źródeł ciepła w indywidualnych gospodarstwach domowych na paliwa stałe na terenie Gmin Skała, Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Słomniki i Sułoszowa” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 – 2020, Działanie 4.4 Redukcja emisji zanieczyszczeń do powietrza. Poddziałanie 4.4.3 Obniżenie poziomu niskiej emisji (paliwa stałe) – SPR.

 

W Gminie Skała w ramach projektu przewidziana jest wymiana 72 źródeł ciepła: 40 źródeł ciepła w ramach Poddziałania 4.4.2 oraz 32 źródeł ciepła w ramach Poddziałania 4.4.3.

 

W załączeniu uchwały w sprawie przyjęcia regulaminu udzielania dotacji na dofinansowanie na wymianę nieekologicznych urządzeń grzewczych podjęte przez Radę Miejską w Skale, które zostały ogłoszone w Dzienniku Urzędowym Województwa Małopolskiego.

Informacje odnośnie każdego z projektów znajdują się poniżej:

RPO Wymiana Pieców – WĘGIEL
RPO Wymiana Pieców – GAZ

 

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ