Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Rozbudowa Przedszkola Samorządowego wraz z infrastruktura techniczną na działce nr 934/4 w Skale

„Rozbudowa Przedszkola Samorządowego wraz z infrastruktura techniczną na działce nr 934/4 w Skale”

W dniu 22.09.2017 roku w wyniku przetargu nieograniczonego wyłoniono Wykonawcę inwestycji pn: Rozbudowa Przedszkola Samorządowego wraz z infrastrukturą techniczną na działce nr 934/4 w Skale. Najkorzystniejszą ofertę złożyła Firma Budowlana Sikora z Nowego Targu.  Oferta opiewała na 2.094.817,78 zł netto, 2.576.625,87 zł brutto. Koszt inwestycji zostanie całkowicie pokryty z budżetu Gminy Skała.

Umowa została podpisana w dniu 03.10.2017 roku a przewidywany termin zakończenia prac to 31 lipiec 2019 roku.

Projekt rozbudowy przedszkola wykonała Autorska Pracownia Projektowa „ABIL” z Nowego Sącza za cenę 45.147,15 zł brutto.

Rozbudowę zaplanowano jako obiekt 2 kondygnacyjny, niepodpiwniczony, połączony przewiązką z istniejącym budynkiem przedszkola zarówno na kondygnacji parteru jak i pierwszego pietra.

Projektowana rozbudowa będzie zlokalizowana w południowo – wschodniej części działki, wzdłuż południowo – wschodniej granicy. Wejście główne do projektowanej części budynku będzie zlokalizowane od strony chodnika biegnącego wzdłuż ul. Topolowej. Przy wejściu głównym dostępnym poprzez schody zewnętrzne, zostanie zlokalizowana pochylnia dla osób niepełnosprawnych.

Na parterze znajdować się będzie sala wielofunkcyjna o powierzchni 158,64 m² wraz z pomieszczeniem gospodarczym z bezpośrednimi wyjściami na plac zabaw poprzez zadaszony taras.

Od strony południowo – zachodniej znajduje się sala konferencyjna dla nauczycieli wraz z zapleczem socjalnym, wc dla dzieci, wc dla nauczycieli, wc dla rodziców oraz szatnia dla rodziców.

Na pierwszym  piętrze projektowanego budynku zlokalizowane będą dwie sale dydaktyczne o powierzchni 35.95m² oraz 51,21 m² z zapleczem sanitarnym oraz szatnią.

Powierzchnia zabudowy projektowanego budynku to 405 m², powierzchnia użytkowa 421,80 m², kubatura 2476,65 m³.

 

 

Sylwia Seweryn

Inspektor w Referacie Inwestycji

i Gospodarki Przestrzennej

UMiG Skała

 

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ