MENU

Jakość powietrza

Airly

Ekointerwencja

Czyste Powietrze

Rozlicz PIT

NGO

ngo

Stan powietrza

stan powietrza

Odwiedziło nas

  • 7 006 782

Komunikaty

  • Dodany przez: Administrator
  • Aktualności Bez kategorii
  • 4 czerwiec 2021
  • Zmodyfikowano: 4 czerwiec 2021

Protokół kontroli kompleksowej Regionalnej Izby Obrachunkowej

Szanowni Państwo,

z dumą prezentuję protokół kontroli kompleksowej Regionalnej Izby Obrachunkowej, która trwała od 10 marca do 30 kwietnia 2021 r.

Protokół z kompleksowej kontroli RIO to kolejny dowód na to, że Urząd Miasta i Gminy działa prawidłowo i nie ma w pracy Burmistrza, urzędników czy naszego samorządu rażących nieprawidłowości lub nadużyć. Jest to także potwierdzenie tego, że wprowadzone przeze mnie zmiany są z ogromną korzyścią dla naszej administracji.

Przy tej okazji chciałbym publicznie podziękować moim pracownikom, których ogromny wysiłek z ostatnich kilkunastu miesięcy został zawarty w tym dokumencie. Dziękuję za Waszą pracę we wdrażaniu nowych, poprawionych procedur, naprawianie błędów i coraz lepszą pracę każdego dnia. Jestem pewien, że otwarcie możecie mówić, że pracujecie w urzędzie, który działa sprawniej, przyjaźniej i skuteczniej dla Waszych przyjaciół, sąsiadów i wszystkich mieszkańców naszej gminy.

Jako polski państwowiec nie ukrywam satysfakcji z tego dokumentu. Regionalna Izba Obrachunkowa to szanowana i poważna instytucja, której analizy i kontrole są bardzo restrykcyjne, a jej opinia dotycząca bieżącej pracy samorządu ma istotne znaczenie dla codziennej pracy urzędników. Jestem pewien, że dzięki pozytywnym wynikom kontroli obraz naszej administracji znacząco się poprawił i zyskaliśmy zaufanie jako rzetelny podmiot administracji samorządowej.

Z wyrazami szacunku,

Krzysztof Wójtowicz

Burmistrz Miasta i Gminy Skała

Protokół kontroli kompleksowej Regionalnej Izby Obrachunkowej 2021