Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Protokół kontroli kompleksowej Regionalnej Izby Obrachunkowej

Szanowni Państwo,

z dumą prezentuję protokół kontroli kompleksowej Regionalnej Izby Obrachunkowej, która trwała od 10 marca do 30 kwietnia 2021 r.

Protokół z kompleksowej kontroli RIO to kolejny dowód na to, że Urząd Miasta i Gminy działa prawidłowo i nie ma w pracy Burmistrza, urzędników czy naszego samorządu rażących nieprawidłowości lub nadużyć. Jest to także potwierdzenie tego, że wprowadzone przeze mnie zmiany są z ogromną korzyścią dla naszej administracji.

Przy tej okazji chciałbym publicznie podziękować moim pracownikom, których ogromny wysiłek z ostatnich kilkunastu miesięcy został zawarty w tym dokumencie. Dziękuję za Waszą pracę we wdrażaniu nowych, poprawionych procedur, naprawianie błędów i coraz lepszą pracę każdego dnia. Jestem pewien, że otwarcie możecie mówić, że pracujecie w urzędzie, który działa sprawniej, przyjaźniej i skuteczniej dla Waszych przyjaciół, sąsiadów i wszystkich mieszkańców naszej gminy.

Jako polski państwowiec nie ukrywam satysfakcji z tego dokumentu. Regionalna Izba Obrachunkowa to szanowana i poważna instytucja, której analizy i kontrole są bardzo restrykcyjne, a jej opinia dotycząca bieżącej pracy samorządu ma istotne znaczenie dla codziennej pracy urzędników. Jestem pewien, że dzięki pozytywnym wynikom kontroli obraz naszej administracji znacząco się poprawił i zyskaliśmy zaufanie jako rzetelny podmiot administracji samorządowej.

Z wyrazami szacunku,

Krzysztof Wójtowicz

Burmistrz Miasta i Gminy Skała

Protokół kontroli kompleksowej Regionalnej Izby Obrachunkowej 2021

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ