Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Prośba o podanie odczytu wodomierza

Urząd Miasta i Gminy w Skale uprzejmie informuje, że z uwagi na zaistniałą sytuację sanitarno-epidemiologiczną związaną z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2, pracownicy UMiG w Skale nie będą odczytywać wodomierzy w budynkach.

Prosimy mieszkańców Skały* o podanie odczytów wodomierzy wraz ze wskazaniem adresu punktu telefonicznie lub SMSowo pod numer 501 701 398 i 12 389 10 42 wew. 117, lub elektronicznie e-mail: woda@skala.pl w terminie do 23 marca 2020 r.

W przypadku braku informacji o stanie wodomierze wielkość zużycia wody będzie ustalona na podstawie średniego zużycia z okresu ostatnich sześciu miesięcy.

*Dotyczy mieszkańców ulic: Rynek, Szewska, Nullo, Krótka, Zagrodzka, Graniczna, Wąska, Długa, Słomnicka, Stocka, Krakowska, Kurniki, Lipowa, Rzeplińska, Poddomie, Bohaterów Września, Cmentarna, Przechodnia, Kościelna.

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ