Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Projekt pn. „Dostępny Wirtu@lny Świat – szkolenia komputerowe dla mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego”

Szanowni Państwo,

informujemy, iż Fundacja COLLEGIUM PROGRESSUS realizuje projekt pn. „DOSTĘPNY WIRTU@LNY ŚWIAT – SZKOLENIA KOMPUTEROWE DLA MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO  I ŚWIĘTOKRZYSKIEGO” dofinansowany z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, III oś priorytetowa – Cyfrowe kompetencje społeczeństwa. Działanie 3.1. Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

Projekt ma na celu wyposażenie co najmniej 3 700 mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego w wieku 25+, osób starszych w wieku 50+ oraz z niepełnosprawnościami, w co najmniej podstawowe umiejętności komputerowe i przydatne kompetencje cyfrowe, w tym wykorzystanie e – usług publicznych.

Kto może zostać grantobiorcą:

  • grantobiorcami projektu mogą być jednostki samorządu terytorialnego na szczeblu gminnym, występując samodzielnie lub we współpracy z organizacjami pozarządowymi z terenu województwa małopolskiego i świętokrzyskiego,
  • czas realizacji grantu nie przekracza 12 miesięcy w okresie kwalifikowalności projektu Operatora, tj. wrzesień 2018r. – październik 2019r.
  • wysokość przyznanego grantu wynosi od 15 000 zł do 150 000 zł – nie jest wymagany wkład własny

Po zakończeniu realizacji grantów, zakupiony sprzęt komputerowy zostanie przekazany przez grantobiorców na cele edukacyjne. Fundacja Collegium Progressus zapewnia wsparcie dydaktyczne i organizacyjne na każdym etapie projektu. Przed rozpoczęciem realizacji szkoleń, kadra trenerska przeprowadzi szkolenie dla instruktorów prowadzących zajęcia komputerowe.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w załącznikach do wiadomości.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie.

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ