Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Otrzymana dotacja dla Gminy Skała

W ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020–2024 –„Aktywna tablica” Gmina Skała otrzymała dotację celową w kwocie 140.000 zł. Całkowity koszt projektu to 175 000 zł.

W programie biorą udział cztery szkoły: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Łokietka w Skale, szkoła Podstawowa nr 2 im. Bł. Salomei w Skale, Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Cianowicach, Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Szczodrkowicach. W ramach projektu zostaną zakupione: sprzęt, pomoce dydaktyczne lub narzędzia do terapii niezbędnych do realizacji programów nauczania z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych zwanych dalej „TIK” w celu stosowania TIK na zajęciach.
Celem dotacji jest umożliwienie wykorzystywania w procesie dydaktycznym sprzętu, pomocy dydaktycznych lub narzędzi do terapii, wybranych przez szkoły zgodnie z ich zdefiniowanymi potrzebami, podniesienie kompetencji uczniów i nauczycieli przez zmianę sposobu myślenia o możliwościach wykorzystania nowych technologii.

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ