Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2018

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń do 10. edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, która odbywać się będzie od 15 do 21 października pod hasłem: „Bądź architektem swojego szczęścia”.

Zainteresowane instytucje prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mdu@wup-krakow.pl <mailto:mdu@wup-krakow.pl> .

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne z deklaracją udziału w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery. Zgłoszenia proszę przesyłać do 26.09.2018 r.

Na podstawie przesłanych zgłoszeń Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie opracuje pełny harmonogram wydarzeń w Małopolsce i będzie go promował w serwisie pociagdokariery.pl. Na zakończenie akcji do głównego organizatora – Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczpospolitej Polskiej zostanie przesłane wspólne sprawozdanie wszystkich organizatorów z Małopolski.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, jak w poprzednich latach, jest regionalnym koordynatorem OTK.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, iż organizacja na terenie gmin miejski wiejskich i  wydarzeń w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery oraz Małopolskiego Dnia Uczenia (kolejna edycja zaplanowana jest na czerwiec 2019

r.) zwiększa szansę na wygranie kolejnej edycji Plebiscytu Edukacyjna Gmina Małopolski!

image002

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ