MENU

Jakość powietrza

Airly

Ekointerwencja

Czyste Powietrze

Czyste Powietrze

czystepowietrze

Rozlicz PIT

NGO

ngo

Stan powietrza

stan powietrza

Odwiedziło nas

  • 8 944 354

Komunikaty

  • Dodany przez: Administrator
  • Aktualności
  • 10 wrzesień 2018
  • Zmodyfikowano: 10 wrzesień 2018

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2018

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do zgłaszania wydarzeń do 10. edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, która odbywać się będzie od 15 do 21 października pod hasłem: „Bądź architektem swojego szczęścia”.

Zainteresowane instytucje prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mdu@wup-krakow.pl <mailto:mdu@wup-krakow.pl> .

Wypełnienie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne z deklaracją udziału w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery. Zgłoszenia proszę przesyłać do 26.09.2018 r.

Na podstawie przesłanych zgłoszeń Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie opracuje pełny harmonogram wydarzeń w Małopolsce i będzie go promował w serwisie pociagdokariery.pl. Na zakończenie akcji do głównego organizatora – Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczpospolitej Polskiej zostanie przesłane wspólne sprawozdanie wszystkich organizatorów z Małopolski.

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, jak w poprzednich latach, jest regionalnym koordynatorem OTK.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, iż organizacja na terenie gmin miejski wiejskich i  wydarzeń w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery oraz Małopolskiego Dnia Uczenia (kolejna edycja zaplanowana jest na czerwiec 2019

r.) zwiększa szansę na wygranie kolejnej edycji Plebiscytu Edukacyjna Gmina Małopolski!

image002