Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Ogłoszenie o rozpoczęciu konsultacji dotyczących wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Skała

ROZPOCZĘCIE KONSULTACJI SPOŁECZNYCH
DOTYCZĄCYCH WYZNACZENIA OBSZARU ZDEGRADOWANEGO I OBSZARU REWITALIZACJI NA TERENIE GMINY SKAŁA

Zgodnie z obwieszczeniem Burmistrza Miasta i Gminy Skała z dnia 14 listopada 2016 r. zapraszamy mieszkańców gminy Skała do udziału w rozpoczynających się konsultacjach społecznych projektu uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Skała.

Osoby zainteresowane tematyką objętą zakresem konsultacji mogą składać uwagi w terminie od 21.11.2016 roku do 21.12.2016 roku:

W ramach konsultacji społecznych odbędzie się także spotkanie warsztatowe w dniu 25.11.2016 roku, w godzinach od 17.00 do 20.00 w Hali widowiskowo-sportowej w Skale, ul. Ks. Stanisława Połetka 34, podczas którego omówiony zostanie projekt uchwały
w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy.

Projekt uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Skała oraz diagnoza służąca wyznaczeniu obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji na terenie Gminy Skała będą w okresie konsultacji dostępne na stronie internetowej w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Skała oraz w Biurze Strategii, Rozwoju i Promocji Gminy Skała w godzinach pracy Urzędy Gminy.

Niezwłocznie po zakończeniu niniejszych konsultacji sporządzona zostanie informacja podsumowująca ich przebieg, zawierająca dane o miejscu i czasie ich przeprowadzenia, omówienie ich przebiegu oraz zgłoszonych uwag wraz z odniesieniem się do nich.

 

Załączniki:
Ogłoszenie o rozpoczęciu konsultacji
Diagnoza służąca delimitacji obszaru zdegradowanego oraz obszaru rewitalizacji Miasta i Gminy Skała
Formularz zgłaszania uwag
Projekt uchwały o wyznaczenie obszarów rewitalizacji
Skała GPR obszary zdegradowane i do rewitalizacji
 

 

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ