Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO – MAŁY GRANT

OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO – MAŁY GRANT

Do Urzędu Miasta i Gminy Skała w dniu 10 sierpnia 2022 r. została złożona oferta realizacji zadania publicznego z pominięciem otwartego konkursu ofert czyli w ramach tzw. małego grantu – na podstawie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie przez:

  • Fundację ,,Idź Pod Wiatr’’– tytuł zadania publicznego: ,,Wydanie publikacji drukowanej, propagowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży z gminy Skała i wśród dzieci uchodźców, które zamieszkały w gminie Skała tuż po wojnie. Integracja międzykulturowa”

Burmistrz Miasta i Gminy Skała zamieszcza w dniu 19 sierpnia 2022 r. ofertę na okres 7 dni na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta i Gminy Skała, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta i Gminy Skała.

Każdy w terminie 7 dni od daty upublicznienia ofert może zgłosić do nich uwagi na druku stanowiącym załącznik nr 2 do Regulaminu do Zarządzenia nr 220/2022 Burmistrza Miasta i Gminy Skała z dnia 18 sierpnia 2022 r. na wskazany adres skala@skala.pl lub osobiście składając na Dziennik Podawczy Urzędu Miasta i Gminy Skała, Rynek 29, 32-043 Skała.

 

1. Fundacja Idź pod Wiatr – oferta

2. Formularz z uwagami do oferty złożonej w trybie art. 19a ustawy

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ