Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Odnawialne Źródła Energii w Gminie Skała

Informacja dla osób, które złożyły deklaracje przystąpienia do projektu
pn. „Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych na terenie gminy Skała”

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za złożone przez Państwa deklaracje udziału w projekcie. Łącznie otrzymaliśmy 71 deklaracji. Obecny etap prac nad projektem to sporządzenie uproszczonych audytów energetycznych dla budynków jednorodzinnych włączonych w projekt oraz wykonanie zbiorczego audytu energetycznego, wymaganego do wniosku o dofinansowanie.

Gmina Skała podpisała umowę na wykonanie ww. audytów z firmą VOLTIKA sp. z o.o. z Krakowa, której audytorzy będą się z Państwem kontaktować w najbliższym czasie. Opracowanie audytów (dla Państwa – BEZPŁATNIE) będzie się odbywać w okresie od 01.09.2017 r. do 30.10.2017 r. Informacje zawarte w audytach posłużą gminie do przygotowania dokumentacji aplikacyjnej.

Kolejny etap projektu to przygotowanie wniosku o dofinansowanie w ramach konkursu na rozbudowę infrastruktury do produkcji energii z odnawialnych źródeł, Poddziałanie 4.1.1 „Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

 

Biuro Strategii, Rozwoju i Promocji Gminy Skała
Szkolna 4 , 32-043 Skała
Tel. 12 380 51 15, e-mail:
integracja@skala.pl
Osoba do kontaktu w sprawie projektu: Dorota Buczek, Kier. Biura                                                                                                                           

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ