Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Odnawialne Źródła Energii w Gminie Skała – WAŻNE INFORMACJE

Odnawialne Źródła Energii w Gminie Skała

WAŻNE INFORMACJE

dla osób, które złożyły deklaracje przystąpienia do projektu
pn. „Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych na terenie gminy Skała”

 

  1. Trwa ocena wniosku o dofinansowanie przedmiotowego projektu, złożonego do dofinansowania w ramach konkursu na rozbudowę infrastruktury do produkcji energii
     z odnawialnych źródeł, Poddziałanie 4.1.1 „Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Rozstrzygnięcie: kwiecień-maj 2018 r.
  2. W dniu 27.02.2018 r. Gmina Skała podpisała umowę na wykonanie Raportów z inspekcji terenowej dotyczących możliwości montażu instalacji solarnych do podgrzewania wody użytkowej / instalacji fotowoltaicznych do wytwarzania energii elektrycznej / pomp ciepła / ­­ pieców ­­na biomasę dla włączonych w projekt i znajdujących się na terenie Gminy budynków jednorodzinnych.

 

Raporty wykona firma DOEKO GROUP sp. z o.o. z Krakowa, której przedstawiciel Pan Jerzy Daszyński, będzie się z Państwem kontaktować numer telefonu 606 735 760

Prosimy o współpracę z przedstawicielem Wykonawcy w zakresie wykonania raportów. Uniemożliwienie wykonania raportu z inspekcji terenowej będzie traktowane jako rezygnacja z dalszego udziału w projekcie.

 

Opracowanie raportów (dla Państwa – BEZPŁATNIE) będzie się odbywać w okresie od 01.03.2018 r. do 15.04.2018 r. r.

 

Osoba do kontaktu w sprawie projektu:

Dorota Buczek, Kierownik Biura Strategii, Rozwoju i Promocji Gminy Skała

Szkolna 4 , 32-043 Skała
Tel. 12 380 51 15, e-mail:
integracja@skala.pl

 

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ