Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

„Nowoczesność w rolnictwie”

Zachęcamy do zapoznania się z polskojęzycznym materiałem filmowym pt. „Grupy Operacyjne – pierwsze doświadczenia”, zrealizowanym przez Punkt Kontaktowy EIP-AGRI. W Polsce Grupy Operacyjne mogą otrzymać wsparcie w ramach działania „Współpraca” PROW 2014-2020.

Filmik do obejrzenia pod poniższym linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=7WhhGIocMO8&t

Zapraszamy również do obejrzenia emisji cyklu filmów pt. „Nowoczesność w rolnictwie”, które zostały zrealizowane przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie w ramach Planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2016-2017 w zakresie Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Poszczególne odcinki cyklu emitowane są w TVP1 w piątki w paśmie dla rolników po Agrobiznesie i Agropogodzie. Szczegółowy wykaz emisji w załączeniu.

nowoczesnosc w rolnictwie

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ