Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Nabór partnerów społeczno-gospodarczych do Rady Programowej Strategii Terytorialnej Stowarzyszenia Otulina Podkrakowska na lata 2022-2027 (Strategii IIT)

OGŁOSZENIE BURMISTRZA MIASTA I GMINY SKAŁA z dnia 5 września 2022 r.

Szanowni Państwo,

Burmistrz Miasta i Gminy Skała Krzysztof Wójtowicz informuje o naborze partnerów społeczno-gospodarczych do Rady Programowej Strategii Terytorialnej Stowarzyszenia Otulina Podkrakowska na lata 2022-2027 (Strategii IIT).

Termin naboru:
Zgłoszenia do Rady będą przyjmowane od 5 do 19 września 2022 roku do godziny 15:00 w jednej z następujących form:
– on-line, wypełniając formularz pod linkiem:  https://forms.gle/aXLJaMuHYqwLqHVG7
– osobiście w biurze Stowarzyszenia, które mieści się w Myślenicach, w budynku Urzędu Miasta i Gminy, ul. Rynek 8/9, pokój nr 72, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00;
– drogą pocztową na adres siedziby Stowarzyszenia, ul. Henryka Jordana 4A, 32-400 Myślenice.;
– drogą mailową na adres: biuro@otulinapodkrakowska.pl – skan podpisanego dokumentu lub pdf. opatrzony podpisem kwalifikowanym, w przypadku posiadanych uprawnień do podpisu elektronicznego lub ePUAP.
*formularz można także złożyć w Urzędzie Miasta i Gminy Skała, Rynek 29, 32-043 Skała, Dziennik Podawczy, tel. 12-389-10-98 wew. 101, e-mail: skala@skala.pl.
Wszelkie informacje na temat Rady Programowej i jej roli, na temat Strategii oraz Stowarzyszenia Otulina Podkrakowska znajdziecie Państwo w Regulaminie naboru wraz z załącznikiem (wersją elektroniczną formularza zgłoszeniowego) – do pobrania poniżej:

https://skala.pl/nabor-partnerow-spoleczno-gospodarczych-do-rady-programowej-strategii-terytorialnej-stowarzyszenia-otulina-podkrakowska-na-lata-2022-2027-strategii-iit

Więcej informacji:

Stowarzyszenie Otulina Podkrakowska, zrzeszające 10 gmin (Iwanowice, Jerzmanowice-Przeginia, Kłaj, Koniusza, Krzeszowice, Myślenice, Siepraw, Skała, Słomniki, Sułoszowa) rozpoczęło pracę nad Strategią Terytorialną do 2027 roku. Wspólna Strategia ma posłużyć zdobyciu specjalnych środków europejskich na rozwój tego obszaru. Środki będą wdrażane poprzez realizację projektów o charakterze zintegrowanym i ponadlokalnym oraz służącym wzmacnianiu relacji funkcjonalnych na obszarze działania Stowarzyszenia.
Rada Programowa stanowi ciało doradcze Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Otulina Podkrakowska w zakresie przygotowania i wdrożenia Strategii IIT.
Rada reprezentuje wszystkich właściwych dla realizacji Strategii IIT partnerów społeczno-gospodarczych, w szczególności reprezentujących społeczeństwo obywatelskie, działających na rzecz ochrony środowiska, promowania włączenia społecznego, praw podstawowych, praw osób niepełnosprawnych, równości płci i niedyskryminacji, spełniających definicję partnerów społecznych i gospodarczych w rozumieniu art. 5, pkt 7 ustawy z dnia 6 grudnia 2006 r. o zasadach prowadzenia polityki rozwoju (Dz. U. z 2006 r., nr 227, poz. 1658 z późn. zm.), prowadzących działalność na terenie Stowarzyszenia w obszarach tematycznych objętych Strategią IIT.

Zapraszamy do kontaktu:

Gmina Skała: Piotr Guzik, Biuro Strategii, Rozwoju i Promocji Gminy Skała, tel. 12-389-10-98 wew.114, e-mail: piotr.guzik@skala.pl, pokój nr 16

Biuro Stowarzyszenia: Kinga Paciorek, tel. 600-472-021, e-mail: biuro@otulinapodkrakowska.pl

Adres: Urząd Miasta i Gminy w Myślenicach, ul. Rynek 8/9, 32-400 Myślenice, pokój nr 72 (II piętro)

 

Załączniki:

Ogłoszenie Burmistrza Miasta i Gminy Skała – Zaproszenie do udziału w Radzie Programowej Strategii Terytorialnej Stowarzyszenia Otulina Podkrakowska

Regulamin naboru_RP

Zał. 1_Formularz zgłoszeniowy_RP

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ