Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Nabór na wolne stanowisko pracy dla osoby bezrobotnej zarejestrowanej w Urzędzie Pracy

Skała, dn. 18.08.2016 r.

Nabór na wolne stanowisko pracy dla osoby bezrobotnej
zarejestrowanej w Urzędzie Pracy

Nazwa zawodu: pracownik biurowy

Miejsce pracy: UMiG Skała, Referat Finansowo-Księgowy

Warunki zatrudnienia:

Umowa o pracę na czas określony.

Wymiar czasu pracy: pełny etat.

Płaca zasadnicza: 1850,00 zł brutto miesięcznie.

Zatrudnienie wyłącznie na podstawie skierowania z Urzędu Pracy w ramach robót publicznych.

Zakres obowiązków:

Pomoc w bieżącym funkcjonowaniu Referatu.

Wymagania:

  • Osoba bezrobotna zarejestrowana w urzędzie pracy.
  • Preferowane osoby z wykształceniem kierunkowym (finanse, rachunkowość, ekonomia).

Osoby zainteresowane proszone są o złożenie życiorysu zawodowego wraz z listem motywacyjnym w Biurze Strategii, Rozwoju i Promocji, ul. Szkolna 4, pokój 3 lub 4 lub przesłanie na adres e-mail: integracja@skala.pl w terminie do dnia 25 sierpnia 2016 r.

Dodatkowe informacje: Biuro Strategii, Rozwoju i Promocji, ul. Szkolna 4 pod numerem telefonu 12 380 51 15 (Osoba do kontaktu: pani Dorota Buczek, kier. BR).

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Polityka Prywatności
AKCEPTUJĘ