Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Nabór do projektu dla przyszłych i rozwijających się firm

Wsparcie to to przede wszystkim całkowicie bezpłatne szkolenia i doradztwo z zakresu zagadnień związanych z rozwijaniem firmy, tj. modelowanie biznesowe, tworzenie biznes planu, wykorzystanie mediów społecznościowych, internetu i komunikacji wizualnej ( w tym filmów) do promocji firmy, prawo gospodarcze itp., jak również opłacone wyjazdy na wymiany do regionów partnerskich projektu (w najbliższej edycji to będzie Stuttgart w czerwcu) oraz na finały edycji (Werona we wrześniu). Udział w projekcie daje unikalną możliwość połączeni sił z innymi przedsiębiorcami, w tym zagranicznymi.

 

Szczegółowe informacje o wraz z  formularzem zgłoszeniowym znajdują się na stronie UMK: https://business.krakow.pl/informacje_na_temat_dzialan_i_projektow_umk/218214,1643,komunikat,ceriecon_playpark_-_nabor_do_projektu.html . Nabór  trwa do 8 kwietnia br.(do wyczerpania miejsc).

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ