Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

MARR S.A. zaprasza do współpracy i korzystania przez przedsiębiorców z terenu Gminy Skała z pożyczek udzielanych przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. w Krakowie.

Pożyczki znajdujące się w naszej ofercie pochodzą ze Środków Unijnych oraz środków własnych MARR S.A. Stanowią one bardzo korzystną ofertę dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą, jak również dla tych, którzy zamierzają ją rozpocząć. Pożyczki udzielane są na cele inwestycyjne oraz obrotowe. W przypadku tych pierwszych możliwe są kwoty do 400 000 zł, natomiast środki na cele obrotowe są przyznawane w kwotach do 250 000 zł. Okres spłaty pożyczek wynosi 5 lat, z możliwością sześciomiesięcznej karencji w spłacie kapitału. Oprocentowanie oscyluje między 2,76% – 5,76%. W naszej ofercie znajdują się również preferencyjne pożyczki dla małopolskich firm poszkodowanych w wyniku klęsk żywiołowych i zdarzeń nadzwyczajnych po 1 maja 2010 roku, które podlegają umorzeniu w wysokości 75% oraz 100%.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą lub zamierzających ją rozpocząć do naszej siedziby przy ul. Kordylewskiego 11 w Krakowie, Departament Instrumentów Finansowych, od pon-pt w godz. 8-16. Wszelkich dodatkowych informacji udzielamy również pod numerami telefonów dostępnymi na naszej stronie internetowej www.marr.pl oraz odpowiadając na Państwa maile. Jeżeli większa grupa przedsiębiorców będzie zainteresowana spotkaniem z naszym przedstawicielem i zorganizuje takie spotkanie na własnym terenie, chętnie weźmiemy w nim udział.

Zapewniamy, iż MARR S.A posiada ciągle wystarczającą ilość środków finansowych, pochodzących jeszcze z perspektywy 2007 – 2014, aby sfinansować plany rozwojowe przedsiębiorców z terenu Małopolski.

 

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ