Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Konsultacje społeczne projektu Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego

W związku z pismem z dnia 12.03.2020r. znak: SR-V.721.2.7.2020  Wicemarszałka Województwa Małopolskiego,   Urząd Miasta i Gminy Skała  podaje do publicznej wiadomości informację o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu Programu ochrony powietrza  dla województwa małopolskiego .

Uwagi i wnioski do projektu programu można składać w terminie do  10 kwietnia 2020 r. poprzez  formularz dostępny pod adresem:www. powietrze.malopolska.pl/konsultacje , pisemnie na adres: Departament Środowiska, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków, lub ustnie do  protokołu w Departamencie Środowiska UMWM.

Projekt Programu dostępny jest na stronie  Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Marszałkowskiego  Województwa Małopolskiego w dziale Konsultacje Projektów oraz pod adresem:www. powietrze.malopolska.pl/konsultacje a ponadto jest wyłożony do wglądu w Departamencie Środowiska Urzędu Marszałkowskiego  Województwa Małopolskiego, pok. 253, ul. Racławicka 56 w Krakowie, w godz. 8.00 – 16.00 od poniedziałku do piątku.

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Zarząd Województwa Małopolskiego.

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ