Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Kiermasz Bożonarodzeniowy

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

choinka

Urząd Miasta i Gminy w Skale serdecznie zaprasza artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów regionalnych, wytwórców oferujących produkty kuchni regionalnej, przedsiębiorców zajmujących się handlem artykułami świątecznymi, stowarzyszenia do udziału w I Skalskim Kiermaszu Bożonarodzeniowym, który odbędzie się w dniach od 19 do 23 grudnia 2018 r. na Rynku w Skale.

Oczekujemy wystawców oferujących następujące produkty:

  • Artykuły przemysłowe: m.in. ceramika artystyczna, zabawki, artykuły świąteczne (w tym ozdoby choinkowe), wyroby regionalne, pamiątki, ozdoby, rękodzieło, kosmetyki, galanteria skórzana, biżuteria, wyroby własne, itp.
  • Artykuły spożywcze: m.in. wyroby regionalne, wypieki świąteczne, ryby, sery, pieczywo, słodycze, miody, itp.

Zapraszamy do skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów.

Organizatorem Kiermaszu jest Urząd Miasta i Gminy w Skale.

Zapraszamy do  BEZPŁATNEJ rezerwacji stoisk o wymiarach 2m x 3m, z dostępem do mediów na cały czas trwania kiermaszu bądź na wybrany dzień. Liczba stoisk ograniczona.

Na zgłoszenia od Państwa czekamy do 14 grudnia br. do godz. 15:00 pod numerem telefonu 12 380 51 15, osobiście w Biurze Strategii, Rozwoju i Promocji, ul. Szkolna 4 lub elektronicznie pod adresem promocja@skala.pl

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ