Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

UWAGA! Instalacje solarne, fotowoltaiczne, pompy ciepła, piece na biomasę – Nabór Deklaracji przystąpienia do projektu

17.05.2017

W III kwartale 2017 r. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego ogłosi konkurs na rozbudowę infrastruktury do produkcji energii z odnawialnych źródeł. (Poddziałanie 4.1.1 „Rozwój infrastruktury produkcji energii ze źródeł odnawialnych”)

Gmina Skała wraz z sąsiednimi gminami planuje przygotować projekt umożliwiający pozyskanie dofinansowania na ten cel. Warunkiem przygotowania wniosku będzie zgłoszenie do projektu co najmniej 100 źródeł OZE przez mieszkańców Gminy Skała.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani przystąpieniem do ww. projektu jako odbiorcy ostateczni tj. gospodarstwo domowe objęte dofinansowaniem prywatnych ogniw fotowoltaicznych służących do produkcji energii elektrycznej ze słońca, kolektorów słonecznych, pomp ciepła, pieców na biomasę prosimy o wypełnienie załączonej deklaracji przystąpienia do projektu.

Deklaracje są dostępne ma stronie www.skala.pl oraz na Dzienniku Podawczym.

Poziom dofinansowania będzie wynosił minimum 60%.

Deklaracje należy składać do Urzędu Miasta i Gminy Skała  do dnia 7 czerwca 2017 r., na Dziennik Podawczy. Można także wysyłać skan podpisanej ankiety drogą mailową na adres: integracja@Skala.pl

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ