Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Informacja Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie w sprawie Projektu Doradztwa Energetycznego

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie zwrócił się z prośbą o zamieszczenie informacji dotyczącej realizowanego projekt pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” w ramach którego pracują Doradcy Energetyczni, którzy udzielają nieodpłatnych usług doradczych w zakresie działań na rzecz rozwoju gospodarki niskoemisyjnej z zachowaniem zasad zrównoważonego rozwoju.

Doradcą energetycznym oddelegowanym do współpracy na obszarze Gminy Skała jest Pani Justyna Jesionek (WFOŚiGW w Krakowie, ul. Kanonicza 12, 31-002 Kraków) , tel. 785-855-937, e-mail: justyna.jesionek@wfos.krakow.pl lub doradztwo@wfos.krakow.pl.

Wszelkie informacje dotyczące Projektu będą zamieszczane na stronie internetowej WFOŚiGW w Krakowie: www.wfos.krakow.pl pod zakładką Doradztwo Energetyczne oraz na stronie NFOŚiGW pod linkiem: https://www.nfosigw.gov.pl/o-nfosogw/doradztwo-energetyczne/.

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ