Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Informacja dla Mieszkańców Gminy Skała

Burmistrz Miasta i Gminy Skała informuje że Gmina jest w trakcie przygotowywania analizy ubóstwa energetycznego, mającej na celu utworzenie bazy osób narażonych bądź dotkniętych ubóstwem energetycznym. Wyniki analizy zostaną przekazane do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, który po ich przeanalizowaniu podejmie decyzję o ewentualnym skierowaniu programów pomocowych dla osób dotkniętych ubóstwem energetycznym. Urząd podpisał w tej sprawie umowę z Panem Arkadiuszem Kurysiem, który we współpracy z pracownikami Urzędu Miasta i Gminy w Skale oraz MGOPS będzie weryfikował osoby potencjalnie narażone na ubóstwo energetyczne poprzez bezpośrednie wizyty u mieszkańców. Pan Arkadiusz Kuryś oraz oddelegowani przez niego pracownicy będą posiadali pisemne upoważnienie Burmistrza Miasta i Gminy Skała do przeprowadzenia wizyt u mieszkańców.

         Jednocześnie pragnę poinformować ze Urząd Miasta i Gminy w Skale nie prowadzi współpracy z żadną inną firmą w zakresie udzielania dofinansowania do wymiany źródeł ogrzewania oraz prac termomodernizacyjnych a bezpośrednie wizyty u mieszkańców mogą wynikać wyłącznie z pisemnego wniosku o udzielenie dofinansowania złożonego w Urzędzie Miasta i Gminy w Skale.

 

UG Skała_20220427_124312

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ