Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

II spotkanie warsztatowe – Gminny Program Rewitalizacji

W dniu 25 listopada 2016 roku w Hali widowiskowo-sportowej w Skale, przy ul. Ks. Stanisława Połetka 34 odbyło się drugie spotkanie warsztatowe, w związku z trwającym opracowaniem Gminnego Programu Rewitalizacji na lata 2017-2023 dla Gminy Skała. Podczas spotkania omówiony został projekt uchwały w sprawie wyznaczenia obszaru  zdegradowanego. Dyskutowano także o projektach planowanych do realizacji w ramach rewitalizacji Gminy Skała.

Sesję warsztatową poprowadzili przedstawiciele Centrum Doradztwa Strategicznego s.c. – wykonawcy Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Skała. Spotkanie zostało poprowadzone metodą World Cafe, która polega na tym, że uczestnicy spotkania dzieleni są na kilkuosobowe grupki, które przy stolikach dyskutują na zadany temat. Po pewnym czasie następuje zmiana i wszyscy poza jedną osobą (gospodarzem stolika) przenoszą się do innych stolików, omawiających inny aspekt danego tematu. Na zakończenie spotkania dyskusje podsumowywane są w części plenarnej. Technika partycypacji społecznej, jaką jest World Café oparta jest na założeniu, że ludzie noszą w sobie wystarczająco dużo mądrości i kreatywności, żeby stawić czoła nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

Wszystkim uczestnikom spotkania serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w warsztatach, zaangażowanie oraz wartościowe przemyślenia i uwagi.

IMG_4935

IMG_4937

IMG_4940

IMG_4945

IMG_4946

 

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ