Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Gminny Program Rewitalizacji – Badania Ankietowe

Badania ankietowe z mieszkańcami

Urząd Gminy Skała jest w trakcie opracowywania Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Skała. Obecnie toczą się prace nad wyznaczeniem obszarów w gminie, które najbardziej potrzebują zmian (tzw. „obszarów zdegradowanych” wg Ustawy o Rewitalizacji z dnia 9 października 2015 r.).

W związku z tym w dniach 13.10 – 16.10.2016 r. w centrum miejscowości Skała przeprowadzone zostaną badania ankietowe wśród mieszkańców gminy. Będziemy pytać Państwa, o to, jakie problemy zauważacie na terenie gminy Skała oraz jakie działania powinny zostać podjęte w celu poprawy jakości życia mieszkańców.

Badania ankietowe oraz prowadzone równolegle inne badania ( w tym m.in. analizy statystyczne, wizja lokalna czy warsztaty strategiczne) zostaną zwieńczone dokumentem diagnostycznym, który wskaże, które obszary gminy zostaną objęte Programem Rewitalizacji i będą mogły liczyć na dodatkowe środki finansowe na rozwój i przeciwdziałanie problemom społecznym.

Chcemy, aby zdiagnozowane problemy były rzeczywistymi problemami mieszkańców, a projektowany dokument w największym stopniu odpowiadał Państwa potrzebom, dlatego też zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu.

 

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ