Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Spotkanie konsultacyjne dot. współtworzenia nowego LSR dla LGD Jurajska Kraina Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie

Już w przyszłym tygodniu Lokalna grupa Działania Jurajska Kraina, do której należy nasza gmina, rozpoczyna cykl ze spotkań konsultacyjnych podczas których razem z mieszkańcami zastanowimy się, na co przeznaczyć pieniądze pochodzące z Unii Europejskiej w nowej perspektywie unijnej: 2023 – 2027.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współtworzenia nowego LSR Jurajskiej Krainy. to w tym dokumencie zapisujemy, na jakie cele przeznaczamy unijne wsparcie: przedsiębiorczość, place zabaw, a może odnawialne źródła energii?
 
👇 Najbliższe terminy spotkań:
 
📅 25 lipca godz. 13:00 Skała, Urząd Gminy, Sala Narad
📅 26 lipca godz. 14:00 Iwanowice, Urząd Gminy, Sala Narad
📅 27 lipca godz. 13:00 Jerzmanowice, Urząd Gminy, Sala Narad
📅 28 lipca godz. 13:00 Zajazd na Podzamczu, Pieskowa Skała
📅 1 sierpnia godz. 13:00 Sułoszowa, Urząd Gminy, Sala Narad
 
Spotkania potrwają około 2h.
 
Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej dedykowanej stronie internetowej: http://nowaperspektywa.jurajskakraina.pl/
 
Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ