Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Dzień Otwarty w WFOŚiGW w Krakowie – zapraszamy 22 lutego 2018 r.

Szanowni Państwo,

w imieniu Prezesa Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie – Pani Małgorzaty Mrugały, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejny Dzień Otwarty, który tradycyjnie odbędzie się w ostatni czwartek miesiąca, czyli 22 lutego 2018 r. w godzinach 8.00-15.00 w siedzibie Funduszu (parter, ul. Kanonicza 12).

Przypominamy, iż trwa nabór wniosków w ramach programów: Bezpieczny Strażak, Likwidacja barszczu Sosnowskiego, Rozwój sieci geotermalnej na terenie Podhala, Program Ograniczenia Niskiej Emisji (PONE).

Tym bardziej zapraszamy w najbliższy czwartek. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, pomożemy wypełnić wniosek, doradzimy z jakich środków skorzystać i w jakich zakresach.

Kolejne terminy Dni Otwartych ogłaszane będą na stronie www.wfos.krakow.pl oraz na https://www.facebook.com/dniotwartewfosigwwkrakowie

plakat A3 - DO

0 Komentarzy

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ