MENU

Jakość powietrza

Airly

Ekointerwencja

Czyste Powietrze

Rozlicz PIT

NGO

ngo

Stan powietrza

stan powietrza

Odwiedziło nas

  • 7 012 763

Komunikaty

  • Dodany przez: Administrator
  • Aktualności
  • 5 listopada 2020
  • Zmodyfikowano: 5 listopada 2020

Chcesz za darmo upiększyć przestrzeń publiczną pięknymi chryzantemami? Zgłoś jak najszybciej

Chcesz za darmo upiększyć przestrzeń publiczną pięknymi chryzantemami? Jesteś NGOsem, jst czy też reprezentujesz inną instytucję publiczną? Zgłoś jak najszybciej (najpóźniej do 12 listopada) w biurze powiatowym ARiMR zamiar odbioru kwiatów, które nie zostały sprzedane z powodu ograniczeń związanych z pandemią.
 
Formularz zgłoszenia pobierzesz stąd: https://cutt.ly/igSfcfo
Adresy biur powiatowych znajdziesz tutaj: https://cutt.ly/cgSfDtz
 
Zgodnie z rozporządzeniem z dnia 2.11.2020 (Dz.U. Poz. 1932) podmioty i instytucje, zgłaszają zamiar odbioru chryzantem, wskazując w nim liczbę chryzantem, z wyszczególnieniem liczby chryzantem doniczkowych i ciętych, które zamierzają odebrać.
Zgłoszenie składa się do dnia 12 listopada 2020 r. do kierownika biura powiatowego Agencji właściwego ze względu na miejsce preferowanego odbioru chryzantem; na formularzu udostępnionym przez Agencję.
W przypadku złożenia zgłoszenia kierownik biura powiatowego Agencji wskazuje miejsce odbioru chryzantem oraz informuje niezwłocznie posiadacza chryzantem o zamiarze odbioru jego chryzantem przez podmiot lub instytucję.
Posiadacz chryzantem odbiera na piśmie lub w formie dokumentu elektronicznego potwierdzenie liczby chryzantem, z wyszczególnieniem liczby chryzantem doniczkowych i ciętych, odebranych przez podmioty i instytucje.
 

 
1