Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Zaproszenie do udziału w spotkaniu – nowe możliwości finansowania projektów w zakresie włączenia społecznego

Szanowni Państwo,

otwierają się nowe możliwości finansowania projektów w zakresie włączenia społecznego.  Już wkrótce jednostki samorządowe i organizacje pozarządowe będą mieć możliwość pozyskania funduszy europejskich m.in. na tworzenie nowych placówek wsparcia dzieci i młodzieży, osób starszych, reintegrację społeczną i zawodową osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, w tym osób niepełnosprawnych oraz tworzenie przedsiębiorstw społecznych (np. spółdzielni socjalnych).  

Jako Burmistrz Miasta i Gminy Skała, a także w imieniu Stowarzyszenia Otulina Podkrakowska, Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej oraz Małopolskiego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej zapraszamy do udziału w spotkaniu, na którym będziemy prezentować nowe możliwości  finansowe.  Chcemy również aby to spotkanie było okazją do rozmowy o potrzebach społecznych oraz możliwościach współpracy ponadlokalnej w zakresie projektów i innych działań dot. włączenia społecznego.

Spotkanie odbędzie się 26 września (poniedziałek) 2023r. w godz. 14:00– 16:30  w Sali Narad – sala nr 2 w Urzędzie Miasta i Gminy w Skale, ul. Rynek 29

Ta strona używa plików cookie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług. Dalsze korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie oraz akceptację Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności
O ciasteczkach
AKCEPTUJĘ